درباره ما

ما به شما کمک می کنیم
تا کسب و کار خود را بسازید و رشد دهید

شرکت نگاشت انرژی و فناوری امیرکبیر با هدف ارائه خدمات مشاوره‌ای کسب‌وکار، تدوین طرح کسب‌وکار (Business Plan)، بیزنس مدل (Business model) و راه‌اندازی سیستم های مدیریت کسب‌وکارها و استارتاپ ها ، با تکیه بر بروزترین دانش‌ها و آخرین متدولوژی های مدیریتی بین‌المللی از سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را آغاز کرده است. شرکت ما با ارائه راه‌حل‌های نوین و دقیق سعی در تأثیرگذاری و بهبود سیستم های مدیریتی برای مشتریان خود دارد . برای ما مشتریان ما شرکای ما هستند و همواره تعهد و رضایت مشتریان جزء اصلی‌ترین اولویت‌های تجاری ما تلقی می‌شود. تیم ما با تکیه بر برتری‌های فنی و داشتن چشم‌انداز توسعه‌ای درصدد ایجاد زیرساخت‌های مدیریتی پایدار و ارائه راه‌حل‌های نوآورانه است. رویکرد مجموعه ما کار کردن در جهت ایجاد ارزش‌افزوده از منظر اقتصادی ، توسعه‌ای و اجتماعی و بهبود سطح کیفیت کسب‌وکارهاست و نتایج ثابت کرده است که در این راه موفقیت‌ها و رشد بالایی برای شرکت نگاشت انرژی و فناوری حاصل‌شده است.
شرکت دانش‌بنیان نگاشت انرژی ­و ­فناوری امیرکبیر ضمن فراهم نمودن محیطی خلاق و نوآورانه با کاربردی نمودن آخرین یافته‌های علوم تجارت و مدیریت ، اتخاذ رویکرد حل مسئله و ایفاء نقش واسط بین علوم دانشگاهی از یک‌سو و بخش خصوصی، صنعت و نهادهای حاکمیتی از سوی دیگر به ارائه‌ی خدمات در زمینه‌های تدوین طرح‌های تجاری و کسب‌و‌کار، سرمایه‌گذاری و تأمین مالی، تجاری‌سازی نوآوری، مشاوره صادرات و واردات و ارائه آموزش‌های حرفه‌ای می‌کوشد تا حداکثر رضایت مشتریان خود را جلب نماید
شرکت نگاشت انرژی ­و ­فناوری امیرکبیر با بهره‌گیری از دانش روز و بهترین متخصصین داخلی و بین‌المللی، شرکتی پیشرو در ارائه راه‌حل‌های کسب‌و‌کار، تجارت و مدیریت در کشور (طی ۵ سال آینده) و در منطقه طی ده سال آینده خواهد بود. این شرکت با همکاری گسترده با شرکت‌های معتبر بین‌المللی، به ارائه خدمات نوآورانه و حرفه‌ای پرداخته و نقشی مؤثر در توسعه‌ی پایدار کشور ایفا می‌نماید.
رویکرد ما در انجام پروژه‌ها به‌صورت مسئله محور است و پس از تعریف و راهکار حل مسئله متدولوژی ها با توجه به خروجی‌های مورد انتظار به‌صورت سیستم های مدیریتی درآمده و به مرحله تدوین و پس از آن اجرا می‌رسند در این بین از آخرین فناوری‌ها و پیشرفت‌های به‌دست‌آمده بسته به نوع و ماهیت مسئله استفاده می‌شود. یکی از نقاط قوت شرکت ما استفاده از تجربه متخصصین و همچنین خلاقیت و نبوغ جوانان بااستعداد به‌صورت توأمان است.

پیشنهاد عالی برای مشتریان

ویژگی های شگفت انگیز برای کسب و کار شما

ارتباط و تعامل با بهترین متخصصین داخلی و بین‌المللی زمینه را برای رقابت در کلاس جهانی فراهم آورده است.

استفاده از نخبگان و جوانان خلاق و بااستعداد منجر به ارائه راه‌حل‌های نوآورانه‌ای شده است.

هیئت‌مدیره و پرسنل شرکت خود را متعهد به رضایت مشتریان می‌دانند. مشتریان ما، شرکای ما هستند.

دلایل انتخاب ما

ما به شما کمک می کنیم تا برای آینده بهتر، بسازید

  • رعایت اصول حرفه‌ای، اخلاقی و قانون‌مداری
  • رقابت در کلاس جهانی و ارتباط با بهترین متخصصین داخلی و بین‌المللی
  • ارائه راه‌حل‌های نوآورانه با بهره‌گیری از نبوغ و خلاقیت جوانان بااستعداد
  • تعهد هیئت‌مدیره و پرسنل به رضایت مشتریان
  • استفاده از متدولوژی‌های حرفه‌ای، بروز جهانی و تولید خروجی‌های باکیفیت

img
با ما در تماس باشید
تماس با مشاورین نگاشت

تجزیه و تحلیل آمار نگاشت

دستاورد های بزرگ نگاشت

8563 +

رضایت مشتریان

2630 +

اعضای متخصص

100 %

درصد رضایت

25 +

سال تجربه

963 +

افتخار کسب شده

مشتریان

بیشتر از 15 شرکت از خدمات ما استفاده کرده اند.