طراحی بنرهای تبلیغاتی؛ پیوند خلاقانه‌ی متن و تصویر

بنر به تصاویر و طرح‌های گرافیکی با ابعاد مشخص با کاربرد مشخصی گفته می‌شود که هدف تبلیغ و معرفی محصول و یا کسب و کار شما را دنبال می‌کند. تبلیغات در دنیای امروز بخش مهم و اصلی برای شروع و رشد یک مجموعه، شرکت و کسب و کار است. حتی کسب و کارهای شناخته شده و بزرگ هم پس از رسیدن به هدف خود همچنان به دنبال روشی برای تبلیغ خود هستند. امروزه طیف وسیعی از تبلیغات به سمت و سوی دیجیتالی شدن رفته است و به همین منظور دسته بندی طراحی بنر جدا از بخش دیجیتالی و چاپی به دسته‌های بنر ثابت، بنر متحرک تقسیم می‌شود.

طراحی بنر به چند دسته تقسیم می‌شود؟

انواع بنر« بنر ثابت، بنر متحرک» در نگاشت به این صورت تقسیم می‌شوند:

بنر ثابت همانطور که از اسمش مشخص است شامل بنرهایی می‌شود که فاقد تصاویر متحرک است و بنر متحرک شامل تصاویر و متن‌هایی می‌شود که یکی پس از دیگری ظاهر می‌شوند و خروجی آن‌ها به صورت Gif است. بنرهای متحرک از این رو جذابیت بیشتری دارند که به صورت یک روایت پیامی را سریع‌تر و راحت‌تر منتقل می‌کنند و مخاطب را خسته نمی‌کنند.

این دو دسته کلی از بنرها به طور کلی شامل دسته‌های زیادی از بنرها می‌شوند، مانند بنر سایت، بنرهای سوشال مدیا« پست و استوری‌های اینستاگرامی و تلگرامی»، بنرهای چاپی در سطح شهر و تبلیغاتی کوچک و …..

امروزه با رشد فعالیت همگانی در فضای مجازی بیشترین بنرها به منظور تبلیغات در فضای اینستاگرام به صورت متحرک و ثابت در استوری‌ها، پست‌ها و ویدئوها طراحی می‌شود. درصد بسیار زیادی از کسب و کارها فعالیت خود را اینستاگرام هم پیش می‌برند و در این فضای رقابتی تنها با ارائه بهتر  نسبت به رقبا می‌توان پیروز این رقابت شد. ارائه بهتر با خود جذب مخاطب بیشتری را به همراه دارد و این موضوع روند رشد شما را دوچندان می‌کند از این رو طراحی و تبلیغات در این فضا امری ضروری به شمار می‌رود.

کلاس حرفه‌ای
از ۹۵۰,۰۰۰ تومان
  • طراحی بنر متحرک
  • طراحی خلاقانه و اختصاصی
  • استفاده از آیتم‌های درخواستی شما
  • امکان ۳ بار ویرایش
  • تحویل ۵ الی ۷ روز
کلاس اقتصادی
۴۵۰,۰۰۰ تومان
  • طراحی بنر ثابت در ۳ سایز
  • طراحی خلاقانه و اختصاصی
  • استفاده از آیتم‌های درخواستی شما
  • امکان ۲ بار ویرایش
  • تحویل ۲ الی ۴ روز

طراحی بنر به چه صورت است؟

زیبایی و جلب توجه مخاطب در طراحی بنر در سادگی آن خلاصه می‌شود. شما در اکثر بنرها فرصت زیادی برای ارائه و جلب نظر مخاطب ندارید و یک طراحی شلوغ این فرصت را از شما می‌گیرد و پیام شما را به درستی منتقل نمی‌کند. پس وضوح و سادگی و گیرایی شرط اول برای طراحی یک بنر است. پیام متن باید کوتاه باشد تا به سرعت خوانده شود پس از متن‌های طولانی و توضیحات اضافی پرهیز کنید تا متنتان در یک نگاه خوانده شود.

رنگ سازمانی زیبا با توجه به روانشناسی رنگ به شما در داشتن یک بنر موفق‌تر در سوشال مدیا و سایت و… کمک می‌کند.

نمونه کارها

سفارش طراحی بنر تبلیغاتی در نگاشت چگونه است؟

برای سفارش بنر در نگاشت بعد از انتخاب نوع بنر« متحرک و یا ثابت بودن آن» و مشخص کردن ابعاد و محل قرارگیری بنر و تمامی اطلاعات سفارش،  مشاوره‌ی کامل می‌شوید و سپس سفارش خود را در سایت ثبت می‌کنید. طراحان ما بنا به سلیقه‌ی شما و رعایت اصول طراحی به محض ثبت سفارش مشغول به طراحی بنر شما می‌شوند و پس از طراحی آن را به شما ارائه می‌دهند.

مشاوره رایگان

پرسش های متداول

نگاشت با کنار هم قرار دادن گروهی از محتوانویسان حرفه‌ای و طراحان خلاق، ارائه‌دهنده‌ی خدماتی مرتبط با دو حوزه‌ی متنی و گرافیکی است. خدماتی نظیر تولید انواع محتواهای متنی مانند توضیحات صفحه محصول، صفحه وب، مقالات تخصصی برای وبلاگ، رپورتاژهای تبلیغاتی، کپشن‌های اینستاگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی. هم‌چنین خدمات نگاشت در حوزه‌ی گرافیکی متشکل از طراحی لوگو، طراحی انواع ست اداری، طراحی اینفوگرافیک، طراحی قالب پست و استوری، خلق کاراکتر و تصویرسازی است.

فهرست